• TR
  • EN
Tekniker Bend olarak uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımızla Boru Büküm işlerinizde çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.Boru Bükme her zaman dikkat ve beceri gerekmektedir, çünkü en ufak bir hata sonucu telafisi olmayan hatalar meydana gelmektedir.

Boru Bükme konusundaki yüksek kapasite ve kalitemiz Siyah Metal, Paslanmaz Metal, Bakır ve Alüminyum gibi boruları Boru Bükme tezgahlarıyla, bükümünü sağlamaktayız. Firmamız Üretimlerini ileri teknolojiye sahip ekipman, eğitilmiş personel sektöründenki 20 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak siz değerli müşterilerinize hizmet vermektedir.

%100 Müşteri memnuniyetini odaklı çalışıp, iç ve dış piyasadaki rakiplerimizle rekabet edebilmek, en iyi hizmeti, en ekonomik şekilde sağlamayı temel hedefi olarak belirlemiştir.Ürünlerimizin kalitesi ve iş takibimizle sektöründe lider konumda olan firmamız, siz değerli müşterilerinin; Boru bükümü, boru bükme, boru büken yerler, boru bükme işleri, boru kıvırma, boru kıvırma işleri, boru bükümcüleri, büküm, bükümcü, büküm işleri için çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktadır.